^ Do góry
facebook

GABINET KOSMETYCZNY "natura"

Tel.602 535 549, tel.895352092 ul.1 maja 13, I piętro

wypełniacz

Z biegiem czasu nasze tkanki tracą swoją elastyczność i objętość. Zaczynają poddawać sie procesom starzenia nadając smutny i zmęczony wygląd naszej twarzy.

JUVEDERM wypełnia bruzdy nosowe i opadnięte kąciki ust oraz wygładza średnie i powierzchowne zmarszczki. W całkowicie naturalny ale nie definitywny sposób, produkt ten przywróci zmysłowość Twoim ustom i wygładzi zmarszczki na Twojej twarzy.

JUVEDERM jest także doskonałym środkiem modelującym: wstrzyknięty w policzki przywraca Twój świetny wygląd.

Poprzez prostą iniekcję, bez żadnych testów wstępnych, niedoskonałości i oznaki starzenia zostają stonowane i złagodzone.

Przez ostatnie lata kwas hialuronowy okazał się cudownym składnikiem przy wypełnieniu zmarszczek. Kwas hialuronowy jest fizjologicznym składnikiem tkanek, odpowiedzialnym za utrzymywanie odpowiedniej wilgotności skóry i wraz z upływem czasu jest stopniowo wchłaniany.

JUVEDERM jest kwasem hialuronowym w postaci żelu wiskoelastycznego, który jest przeźroczysty i jednolity oraz posiada cztery szczególnie ważne zalety:

  • jest otrzymywany poprzez biosyntezę, nie jest pochodzienia zwierzęcego
  • nie wymaga przeprowadzania żadnych testów wstępnych
  • cząsteczka tego kwasu jest wysoce biokompatybilna
  • jego stężenie 24mg/g jest obecnie największe na rynku

Efekty stosowania JUVEDERM utrzymują się zazwyczaj sześć do dziewięciu miesięcy, czasami dłużej, czasami krócej. Zależy to od rodzaju skóry pacjenta, miejsca korekcji, wstrzykniętej objętości preparatu oraz techniki iniekcji.

JUVEDERM jest dostępny w trzech wersjach używanych w zależności od natury zmarszczek poddawanych korekcji:

  • Jeśli wykonamy iniekcję w powierzchowną warstwę skóry właściwej, płynna wersja JUVEDERM18 wypełni płytkie zmarszczki takie jak "kurze łapki" oraz zmarszczki wokół ust.
  • Jeśli wykonamy iniekcję w środkową warstwę skóry właściwej to gęsta wersja JUVEDERM24 skutecznie wypełni zmarszczki na czole, pomiędzy brwiami a także bruzdy nosowe i zmarszczki na policzkach.
  • Jeżeli wykonamy iniekcję w głęboką warstwę skóry właściwej to najgęstrza wersja JUVEDERM30 wypełni głębokie fałdy nosowowargowe, doda objętości ustom, wymodeluje policzki i przywróci twarzy naturalny owalny kształt.

Juvéderm ULTRA to nowa generacja wypełniaczy zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego z dodatkiem substancji znieczulającej, które w szybki i mało-bolesny sposób przywrócą naturalne piękno tych okolic twarzy, które  są najbardziej narażona na powstanie fałdów i zmarszczek statycznych.
Dzięki unikalnemu połączeniu specjalnej formy usieciowanej matrycy 3D kwasu hialuronowego oraz środka znieczulającego miejscowo, zabieg wypełnienia zmarszczek staje się bardzo komfortowy zarówno dla lekarza jak i pacjenta:
- unikalna gładka konsystencja żelu zapewnia łatwość iniekcji a jednocześnie wysoką precyzję podania (nawet w płytkie warstwy skóry właściwej)