^ Do góry
facebook

GABINET KOSMETYCZNY "natura"

Tel.602 535 549, tel.895352092 ul.1 maja 13, I piętro

Makijaż permanentny

 Każda kobieta chce wyglądać pięknie! Stąd też nasze starania, aby do tego dążyć. Codzienny makijaż przed wyjściem z domu dla większości z nas jest koniecznością.

A gdyby tak nie musieć się malować?

Gdyby wystarczyło lekkie muśnięcie błyszczyka zamiast konturówki i szminki? Wytuszowanie rzęs bez konieczności rysowania idealnie równej kreski nad lub pod okiem?

Obawa, że nasze brwi w ciągu dnia zatracą nadany im wcześniej kształt kredką? Marzenia kobiet do osiągnięcia idealnego wyglądu teraz mogą się spełnić...

Makijaż permanentny jest alternatywą do tradycyjnego makijażu. Ta bardzo stara metoda wywodzi się z Chin, a polega na precyzyjnym wprowadzeniu barwnika, w głębsze warstwy naskórka. Po raz pierwszy świat usłyszał o makijażu permanentnym podczas światowego kongresu CIDESCO w Nowym Jorku, kiedy to Chinka Chank-Mine zaprezentowała ręcznie wykonany rysunek brakującej brwi.
Głównym celem makijażu permanentnego jest podkreślenie oczu, brwi lub ust tak, aby wyglądały naturalnie i świeżo. Makijaż ten utrzymuje się w zależności od typu i kolorytu skóry od 2 do 5 lat. Gdy zacznie blednąć można go poprawić dostosowując kształt i kolor do naszej twarzy, której rysy zmieniają się z biegiem lat.

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które się nie malują, które często korzystają z sauny lub basenu. Dla sportowców. Dla alergików na kosmetyki. Dla kobiet, które mają mało czasu na precyzyjny makijaż. Dla osób z wadą wzroku (noszących okulary lub szkła kontaktowe). Dla osób starszych. Dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy chcieliby poprawić trwale swoją urodę lub zatuszować defekty utrudniające codzienne życie.

Makijaż permanentny jest zabiegiem bezpiecznym, wykonanym na wysokiej klasy sprzęcie. Stosowane są igły jednorazowego użytku, działające na zasadzie cienkich i gładkich igieł do akupunktury. Dzięki temu podrażnienie skóry zredukowane jest do minimum, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności.