^ Do góry
facebook

GABINET KOSMETYCZNY "natura"

Tel.602 535 549, tel.895352092 ul.1 maja 13, I piętro

Bi Kor

Ziemia egipska BI-KOR Ziemia Egiptu - krem odżywczy z minerałami 

Ziemia Egiptu to oryginalny kosmetyk ekologiczny nowej generacji o konsystencji wilgotnego kamienia, dzięki któremu uzyskuje się różny stopień opalenizny w zależności od ilości wtartych warstw. Możliwość manipulowania kolorem pozwala pięknie modelować twarz, ukryć niedoskonałości i przebarwienia. Nie zatyka porów skóry. Każdy z ogromną łatwością wykona makijaż, który przez wiele godzin nie wymaga poprawek. 

Kosmetyk ma wiele komponentów odżywczych i ochronnych, opóźniających proces starzenia, ułatwiających odnowę komórek, chroniących przed zanieczyszczonym powietrzem i szkodliwym działaniem promieni UV. Kosmetyk nie zatyka porów na skórze. 
EGYPTISCHE ERDE jest kosmetykiem ekskluzywnym o bogatym i trafnym zestawie korzystnych dla skóry komponentów, wśród których oprócz magnezu, cynku, żelaza, oleju jojoba należy wyróżnić: 

  • Kaolin który należy do glinek kosmetycznych, które mają działanie bakteriobójcze, remineralizujące, zabliźniające i absorpcyjne.
  • Kwas hialuronowy posiada właściwości utrzymania nawilżenia skóry wpływając na jej jędrność, zabezpiecza przed wpływem niekorzystnych warunków zewnętrznych.
  • Witaminę E mającą zdolności neutralizowania wolnych rodników, dzięki czemu chroni przed utlenianiem i niszczeniem lipidów naskórka. Zwiększa elastyczność tkanki łącznej, nie dopuszcza do jej odwodnienia.
  • Emolienty, związki zmiękczające i wygładzające naskórek, szczególnie polecane przy pielęgnacji skóry suchej. Ich działanie zmiękczające polega na rozluźnieniu, uelastycznieniu i podwyższeniu stopnia hydratacji, dzięki tworzeniu przez emolient na powierzchni naskórka filmu utrudniającego ucieczkę wody.
  • Drzewo masłowe które zwiększa spoistość naskórka, ma działanie przeciwzapalne a przede wszystkim odżywcze, promienioochronne, nawilżające i natłuszczające. 

Cienie do oczu BI-KOR Palety kolorystyczne (kolory można ze sobą łączyć) znakomitej jakości cieni do powiek. Metaliczne, opalizujące, brokatowe i matowe. Kremowa, łatwa do rozprowadzenia konsystencja. Długo pozostające na powiekach. Do stosowania na mokro i sucho. Cenione wśród profesjonalistów.