^ Do góry
facebook

GABINET KOSMETYCZNY "natura"

Tel.602 535 549, tel.895352092 ul.1 maja 13, I piętro

Pielęgnacja dłoni i stóp

MANICURE
Piękne dłonie i zadbane paznokcie są wizytówką kobiety. Mówią o niej dużo jak również ujawniają wiek. Dlatego też każda kobieta powinna zatroszczyć się o ich wygląd na równi z resztą ciała. Poświęćmy więc trochę czasu dłoniom i paznokciom, a manicure niech stanie się nieodzownym elementem w tych zmaganiach.

Manicure biologiczny (bezcążkowy)
Polega na zmiękczeniu skórek wokół płytki paznokcia delikatnymi płynami i odsunięciu ich drewnianym patyczkiem.

Manicure tradycyjny
Wykonany jest z użyciem cążek lub frezarki. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny. Narzędzia używane w czasie pracy są każdorazowo sterylizowane.

Manicure japoński

Zabieg zalecany jest osobom, które do tej pory walczyły z problemem łamliwych, słabych oraz rozdwojonych paznokci. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Istota zabiegu polega na wcieraniu w płytkę paznokciowa za pośrednictwem specjalnej polerki, past bogatych w witaminy oraz wosk pszczeli. Paznokcie po zabiegu sa błyszczace jakby były pomalowane lakierem bezbarwnym.

PEDICURE
Pamiętajmy również o naszych stopach, im również poświęćmy trochę uwagi.
Pedicure jest podstawowym zabiegiem kosmetycznym usuwającym zrogowaciały naskórek i polegającym na pielęgnacji paznokci, myciu lub osunięciu skórek. Dodatkowo zabiegi pielęgnacyjne "(peelingi, maseczki) oraz relaksacyjne (masaż) sprawiają, iż jest to prawdziwa rozkosz dla stóp!
Przestrzegamy czystości i sterylności narzędzi tak, że klient może czuć się u nas bezpiecznie